Razem zalegalizujmy medyczną marihuanę!

Jeśli popierasz leczenie medyczną marihuaną, jeśli nie zgadzasz się, aby Pacjenci byli traktowani jak przestępcy – zaangażuj się we wspólną sprawę!

Chcemy złożyć w Sejmie projekt Ustawy o legalizacji medycznej marihuany. Potrzebujemy 100 tys. Waszych podpisów. Podpisów Obywateli i Obywatelek Polski. WŁAŚNIE TERAZ mamy największą szansę na sukces!

16 sierpnia Marszałek Sejmu przyjął zawiadomienie o utworzeniu Obywatelskiego Komitetu Koalicji Medycznej Marihuany, który zbiera podpisy pod projektem nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 

W ciągu pierwszego miesiąca udało nam się zaangażować rzesze  wolontariuszy, którzy wśród swoich znajomych zbierają podpisy pod projektem. Każdego dnia spływają do nas przesyłki z podpisanymi listami.

Ale sami nie damy rady, jest nas zwyczajnie za mało. Potrzebujemy wsparcia. Pomóż nam!

Nawet jeśli ty jesteś zdrowy, jeśli w twojej rodzinie nikt nie potrzebuje kuracji medyczną marihuaną – pamiętaj, że takich ludzi są tysiące.  To dla nich RAZEM zawalczmy o DOSTĘP do leczenia medyczną marihuaną.

Złożony już raz w Sejmie nasz projekt, utknął w procedurach Biurze Analiz Sejmowych. Dla dzieci z lekooporną padaczką, dla chorych z nowotworami to za długo. Dlatego chcemy, żeby Ustawa była procedowana w tzw. trybie obywatelskim.

 

 

 

 

Co możesz zrobić?

  • Zapoznaj się z projektem Ustawy:  Projekt ustawy Koalicja MM , Uzasadnienie , Tabela korelacji , Ocena skutków regulacji
  • Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, pobierz i wydrukuj formularz dostępny tutaj: Lista podpisów do druku
  • Wypełnij formularz według następującej instrukcji:
    1/ nie numeruj pola „LP” – będziemy numerować wszystkie podpisy na końcu, aby zachować ciągłość od 1 do 100 tys.
    2/ nie poprawiaj danych, w razie pomyłki przekreśl całą linię i napisz od nowa
    3/ numer mieszkania powinien być zapisany w formacie „10 m.12”, a nie „10/12”.    

Wypełniony formularz odeślij do 30 października 2016r. pod adres:
Fundacja KROK PO KROKU
ul. 3 Maja 2a
55-200 Oława

Zachęć do złożenia podpisu swoich znajomych i bliskich, którzy – tak jak Ty – oczekują dostępu terapii, która w przyszłości może uratować ich zdrowie i życie.

 

Dziękujemy!

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!